Specjalista ds. Prospectingu

W związku z prowadzonym drugą dekadę projektem umawiania leadów handlowych w segmencie biznesowym, poszukujemy osób do podjęcia współpracy w lokalizacji przy ul. Dąbrowskiego 22/5 w Częstochowie.

Opis stanowiska:

* generowanie leadów dla struktur sprzedażowych z segmentu B2B
* raportowanie efektów pracy

Wymagania:

* umiejętność prowadzenia rozmów z klientem biznesowym pozbawionych wydźwięku sprzedażowego, czy telemarketingowego
* osiąganie wyznaczonych targetów
* skłonność do budowania pozytywnych relacji wewnątrz zespołu
* obsługa komputera wraz z szybkim pisaniem na klawiaturze
* doświadczenie (możliwie w podobnej pracy lub pokrewne)

Oferujemy:

* pracę wyłącznie w godzinach biurowych w dniach poniedziałek-piątek
* wsparcie merytoryczne w każdej wymaganej chwili
* możliwość rozwoju, w tym awansu do stopnia osoby zarządzającej biurem
* rozsądne zarobki w oparciu o stawkę godzinową oraz realistyczne premie

Pozostałe informacje:

* rodzaj pracy: biurowa

Prosimy o wysyłanie CV bez listu motywacyjnego.
Prosimy pamiętać o dopisaniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

    Załącz CV