O nas

Drugą dekadę prowadzimy usługi . Do grona obsługiwanych klientów należą największe światowe korporacje finansowo-ubezpieczeniowe, kancelarie brokerskie oraz multiagencje. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach grupowych dla pracowników. Na tle konkurencji wyróżniamy się jakością usług, co przekłada się bezpośrednio na konwersję struktur sprzedażowych. Nasz background to łącznie kilkadziesiąt lat pracy na forum międzynarodowym (wliczając w to globalne rekordy w wynikach pracy) oraz krajowym, w zasłużonych firmach i projektach. Oferujemy: – generowanie leadów pod zdalną obsługę (najistotniejszy w dobie pandemii element pracy osób zajmujących się pozyskiem), – terminowanie rokujących sprzedażą spotkań B2B, – bazy.

Drugie dziesięciolecie prowadzimy usługi Business Process Outsorcing polegające obecnie na generowaniu leadów sprzedażowych. Poprzednio aranżowaliśmy spotkania B2B wymagające fizycznego stawiennictwa, lecz dynamika zmian współczesnej gospodarki wymusiła na nas modyfikację usług. Obługujemy najbardziej liczące się towarzystaw ubezpieczeniowe, prestiżowe kancelarie brokerskie, multiagencje. Z uzyskiwanego feedbacku możemy przyznać, iż szczycimy się najwyższą konwersją, którą dumnie przytaczają nasi kontrahenci.

Dodatkowo zajmujemy się doradztwem w kwestiach baz gospodarczych (inaczej: bazy firm, bazy b2b), wskazując możliwości selekcji danych, by te w sposób najbardziej adekwatny do warunków rynkowych oraz w oparciu o specyfikę produktu oraz świadczonych usług, wyprofilowały odpowiedni – pod kątem marketingu oraz sprzedaży – target.

Prowadzimy również szkolenia z umawiania spotkań handlowych dla struktur sprzedażowych korporacji finansowo-ubezpieczeniowych, segmentu energetycznego oraz telecoms.

Kolektywnie posiadamy w naszej kilkuosobowej organizacji kilkadziesiąt lat doświadczenia. W tym w zagranicznych firmach. Nasza praca zawsze związana była z profesjonalną sprzedażą, analizą potrzeb, consultingiem oraz doradztwem, czy marketingiem. Głównie w wartościowych organizacjach znajdujących się w Polsce oraz poza nią. Dzielimy między siebie takie wyróżnienia jak światowy rekord zagraniczny w retencji (utrzymaniu klienta – niezwykle trudna sztuka „sprzedaży”) – 6 miesięcy pod rząd nie pobity na żadnym kontynencie, czy miejsca na podium w dosprzedaży usług na rynku krajowym w telecoms, również samego wolumenu sprzedaży w rozmaitych branżach, czy obsłudze klienta.

Jesteśmy dla Państwa. I nie jesteśmy tutaj z przypadku.